PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Złota Antena dla Cyfrowego Polsatu

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/zlota-antena-dla-cyfrowego-polsatu-8873.html
QR Code
Złota Antena dla Cyfrowego Polsatu

Maciej Celmer, 25 marca 2011, 13:40 (ostatnio zmodyfikowano w piątek, 25 marca 2011 o 13:40)
Tagi: Cyfrowy Polsat, nagroda, Złota Antena

23 marca br. Cyfrowy Polsat został uhonorowany Złotą Anteną w kategorii „Firma Roku”. Główny udziałowiec spółki – Zygmunt Solorz-Żak – otrzymał tytuł „Człowieka Roku”.

Dominik Libicki, Prezes Zarządu Cyfrowego Polsatu S.A. powiedział:

Niezależna Kapituła konkursu doceniła nie tylko nasze działania i osiągnięcia w obszarze rozwoju usług płatnej telewizji, ale także podjęcie aktywności na rynku usług telekomunikacyjnych. Spośród naszych zeszłorocznych osiągnięć, poza transakcją zakupu Telewizji Polsat, został zauważony i doceniony wkład naszej spółki w rozwój szerokopasmowego dostępu do Internetu oraz usług zintegrowanych, a także prace nad komercyjnym uruchomieniem superszybkiego Internetu w technologii LTE

Decyzją Kapituły konkursu, Złotą Antenę oraz tytuł „Człowieka Roku” otrzymał Zygmunt Solorz-Żak, główny udziałowiec spółki.

Źródło: CP

reklama

Ostatnie opinie internautów

dawid9222 25.03.2011 @ 15:04
Według mnie nagroda słusznie przyznana.
Usługi, jak i szybkość rozwoju tej firmy budzą podziw.
Tak trzymać ;-)
Cami 25.03.2011 @ 15:30
Zakup Polsatu za pieniądze pozyskane z debiutu giełdowego (w części) to prawdziwy sukces. Ciekawe, czy Solorz powtórzy ten mechanizm w przypadku Polkomtela. Takie podejście do finansowania znacznie zwiększa możliwości inwestycyjne i w sumie nie jest ważne co w jakiej części do kogo należy, dopóki cały czas pośrednio nad wszystkimi podmiotami jest sprawowana kontrola przez Solorza.
Hajdek 25.03.2011 @ 20:11
Nagroda z pewnością należy się firmie. Usługa telewizji całkowicie mnie zadowala. Internetu jeszcze nie testowałem, ale na samą informację na temat rozwoju LTE już uważam, iż wyróżnienie Cyfrowego Polsatu to słuszna decyzja. W końcu internet z prędkością 1Gb/s to nie byle co...
Pozdrawiam, Hajdek
Cami 26.03.2011 @ 17:01
@Hajdek - z doniesień z testów LTE można wywnioskować, ze technologia ma potencjał. Działa na razie nie tak dobrze, jak można przypus*****, ale to na razie testy. Coś jest nie tak z zasięgiem, bo pomimo niedalekich nadajników niektórzy mają słaby sygnał i wyciągają kilkanaście Mbps. LTE zapewnia jednak bardzo dobry upload, widziałam screeny ze speedtestów, w których upload był lepszy niż download. Powinniśmy patrzeć optymistycznie na te ich próby. To szansa nowej jakości.
Na stronie CP z zasięgiem Internetu od jakiegoś czasu jest wstępnie zaznaczony zasięg LTE
http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/internet/mapa-zasiegu.cp
Można też dodatkowo sprawdzić gdzie są pozwolenia na nadajniki, choć nie porównywałam, czy te dwie mapy się rozmijają
http://mapa.btsearch.pl/ - wystarczy w filtrze standardu zostawić samo LTE.
Hajdek 26.03.2011 @ 18:33
@Cami - ku mojemu szczęściu, zapewne będę mógł używać LTE. Inną sprawą jest cena... przy tak szybkich transferach z pewnością tanio nie będzie. Ale z czasem to się zmieni. Niestety będziemy musieli na to jeszcze dużo poczekać.
Pozdrawiam, Hajdek
keradd 27.03.2011 @ 20:58
Jeśli chodzi o Polsat, to do zarzucenia mam złą organizację kanałów na dekoderach. Można zwrócić uwagę, jak jeden kanał pojawia się kilka razy. Druga sprawa: pomieszanie kanałów z kanałami wypożyczalni. Pierwsze kanały telewizyjne, za chwilę wplatane kanały wypożyczalni. Trochę to denerwujące, takie skakanie. Internetu nie testowałem, ale słyszałem od znajomych, że daje radę.
Hajdek 29.03.2011 @ 22:21
@keradd - to kwestia przyzwyczajenia. Mi to w ogóle nie przeszkadza, znam każdy kanał od 1 do 125 na pamięć, przez co nie mam żadnych problemów z orientacją, itp. Zobaczysz, już niedługo przestaniesz to zauważać ; ] .
Pozdrawiam, Hajdek

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 8 i 4 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16