PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Zmiany taryfikacji Internetu w Heyah

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/zmiany-taryfikacji-internetu-w-heyah-6433.html
QR Code
Zmiany taryfikacji Internetu w Heyah

mariusz9a, 8 września 2009, 20:35 (ostatnio zmodyfikowano w środa, 9 września 2009 o 11:15)
Tagi: Heyah, internet komórkowy, internet mobilny, Nowa Heyah, Polska Telefonia Cyfrowa (PTC)

Od 5 października 2009 roku Heyah wprowadza zmianę w cenniku taryfy Nowa Heyah. Operator od tego dnia będzie pobierał opłatę za transmisję danych z trzydziestokrotnym wyprzedzeniem.

Opłata za 100kB danych nadal będzie wynosić 0,02zł. W cenniku taryfy pojawi się poniższa zmiana:

Od teraz opłata pobierana będzie za każde rozpoczęte 3000 kB pakietowej transmisji danych. Po zakończeniu sesji pakietowej transmisji danych różnica miedzy pobraną kwotą za każde rozpoczęta 3000kB a kwotą należną za pakietową transmisję danych zostaje niezwłocznie zwrócona na konto klienta. Zwrot kwoty może nastąpić w terminie maksymalnie 24h.

Wynika z tego, że warunkiem skorzystania z promocji jest posiadanie minimum 0,60zł na koncie oraz poprawnie skonfigurowanego telefonu do transmisji danych pakietowych i aktywnej transmisji pakietowej.

Źródło: własne

reklama

Ostatnie opinie internautów

MMK 9.09.2009 @ 00:08
Upie...iwy idiotyzm
szawi 9.09.2009 @ 10:25
pewnie chodzi o debety, ludzie mieli4 grosze na koncie, zaczynali sesję i nabijali debet. w sumie różnicy nie będzie - stawka zachowana, zwrot kasy od razu
yaero 9.09.2009 @ 13:19
Jak bedziemy mieli te 60 groszy, wykorzystamy do 100 kb to zwroca nam 58 groszy, i majac tyle juz nie pokorzystamy.
@mariusz9a 9.09.2009 @ 13:42
@yaero
Niestety, ale zgadza się. Tak jak ktoś wyżej napisał, ma to zapobiec debetom konta.
MMK 10.09.2009 @ 11:47
Szawi - nie OD RAZU, a DO 24 H - to spora różnica. Mam telefon, który nie podtrzymuje sesji. Sprawdzam maile - koniec aplikacji i po sesji. Włączam przeglądarkę - następna sesja. Potem komunikator - w międzyczasie rozłączenie. Na komunikator ktoś mi napisze, że właśnie wysłał mailem szczegóły - wyłącz i włącz po raz kolejny. I w koło Macieju. I co mi z tego, że mi po dobie oddadzą 4 zł, skoro miałem tylko 5 i jeszcze po internetowaniu chciałem pogadać?
niki 12.09.2009 @ 13:22
Wiadomo że będzie napisane że do 24h, ale w praktyce jest to prawie od razu. Tak samo jest z aktywacją pakietów we wszystkich sieciach. Jest zawsze czas podany np właśnie 24h a włączane są prawie od razu. Tak samo i tutaj będzie. Ale to i tak nie zmienia faktu że Heyah jednak ma tą stawkę bardzo dobrą.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 5 i 2 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16