PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Zmiany w roamingu Simplusa

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/zmiany-w-roamingu-simplusa-1321.html
QR Code
Zmiany w roamingu Simplusa

Piotr Baranowski, 23 czerwca 2007, 10:54
Tagi: roaming, Simplus

Odebranie połączenia w Europie kosztuje 4 zł za minutę, tyle co minuta rozmów do Polski. Opłata naliczana jest co 30 sekund - pisze Gazeta Prawna.

Nie zmienił się cennik roamingu w przedpłaconej usłudze Sami Swoi, gdzie odebranie rozmowy w Europie kosztuje 2 zł za minutę, a rozmowa wychodząca 3 zł za minutę, czytamy w Gazecie Prawnej.

W przyszłym tygodniu zaprezentowane zostaną nowe stawki roamingowe dla abonentów sieci Plus.

Źródło: Gazeta Prawna

reklama

Ostatnie opinie internautów

Madox 28.06.2007 @ 11:30
Ciekawe czy to co zaproponują będzie się jakoś łączyło z kampanią wizerunkową która teraz śmiga po mediach. Mam nadzieję że tak:) jeżeli tak, to będzie tanio i przyjemnie łączyć sie z bliskimi nawet gdy będą za granicą:]
Treeman 5.07.2007 @ 10:50
Bauc zapowiadał, że zmiany będą tak samo zaskakujące jak kampania wizerunkowa. A patrząc na to co kampania osiągnęła do tej pory (wszyscy o tym mówią), to zmiany w taryfach też wyjdą na lepsze ;) oby tak dalej
Tulipa 9.03.2008 @ 02:50
Zapowiedzi, propozycje, kampania reklamowa, wizerunkowa,
zmiany, taryfy. Można tanio łączyć się z bliskimi nawet gdy jest się za granicą, zmiany w taryfach wyszły na lepsze. Użytkownicy Simplusa i Abonenci sieci Plus mają włączony tani roaming. Nic zaskakującego, tak ma być. Oby tak dalej :)
Bla blu babadi 27.06.2008 @ 10:30
Ble bla blu?
lelo 15.11.2008 @ 22:15
mam takie pytanko jeśli ktoś może pomudz to czekam mam taki problem dziewczyna siedzi za granica a ja w Polsce i ona ma włączony roaming,ale nie dzwonimy do siebie tylko poszczamy sygnały i co rusz przychodzą jej opłaty z roamingu czy to jest możliwe ze za sygnały tez się płaci????????????

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 8 i 4 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16