PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Zmieniasz operatora? Czytaj ofertę i pytaj

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/zmieniasz-operatora-czytaj-oferte-i-pytaj-4804.html
QR Code
Zmieniasz operatora? Czytaj ofertę i pytaj

Hubert Musiał, 8 sierpnia 2008, 17:10
Tagi: Exatel, Telekomunikacja Polska (TP SA)

Jeśli masz zamiar zmienić swojego dotychczasowego operatora na nowego, to mamy małą uwagę, ale bardzo trafną uwagę - czytaj ofertę i nie bój się pytać! W tej sytuacji trafna jest dewiza - kto pyta, nie błądzi.

Gazeta Pomorska opisuje przypadek użytkownika, który po zmianie operatora - z TP na Exatel - nie mógł korzystać z opcji wyświetlania przychodzącego numeru, choć aparat telefoniczny to umożliwiał.

poszkodowany, mówi::

Ojciec do niedawna miał zarejestrowany telefon stacjonarny w Telekomunikacji Polskiej. Pierwszego sierpnia zmienił operatora. Przeszedł do firmy EXATEL. Gdy tata był abonentem "tepsy” korzystał z usługi wyświetlania numeru przychodzącego. W tym celu kupił specjalny telefon. Okazuje się, że EXATEL nie świadczy w ogóle usługi prezentacji numerów.


Exatel obecnie umożliwia kupno tylko oferty podstawowej, w której nie ma możliwości wyświetlania przychodzącego numeru. Operator zapewnia jednak, że pracuje nad "pełną ofertą" i wkrótce ją uruchomi, o czym poinformuje swoich abonamentów.


Dorota Machrik powiedziała:
Jeżeli przy podpisywaniu umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych z EXATEL SA Czytelnikowi "Pomorskiej” nie została udzielona jednoznaczna informacja na temat zakresu dostępnych usług, serdecznie przepraszamy.

Źródło: Gazeta Pomorska

reklama

Ostatnie opinie internautów

tele2 11.08.2008 @ 14:17
Uwaga nie pzrenoście abonamentu do Tel2. Ja to zrobiłam, miałam abonament w tele2 darmowe wieczory i weckendy, a stały abonament w TP SA. Za namową pracownika Tele2 przeniosłam wwszystko do Tele2. Obecnie Tele2 zablokowało mi telefon twierdząc, że nie ma jakiś płatności. Szybko odnalazłam kopie wpłat i przesłam faksem, okazło się, że to nie są te wpłaty. Znalażłam koleje i przesłam, ale telefon dalej milczy. Tele2 nie jest zainteresowanie rozmowami z mojego telefonu , poniewż i tak ma abnamenty stałe, za które zawswze muszę zapłacić. W związku z powyżsdzym pżestrzegam wszystkich przed TELE2. oszukiana

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 12 i 10 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości