PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Zniżki na Off Plus Camera 2011 dla klientów Plusa

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/znizki-na-off-plus-camera-2011-dla-klientow-plusa-8856.html
QR Code
Zniżki na Off Plus Camera 2011 dla klientów Plusa

Maciej Celmer, 24 marca 2011, 11:30
Tagi: Off Plus Camera, Plus, promocja, SMS

Operator sieci Plus przygotował dla swoich abonentów zniżki w wysokości 30% za karnet na cały festiwal oraz 20% za karnet dzienny na pokazy filmowe w ramach 4. Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Off Plus Camera.

Festiwal, którego Plus jest sponsorem tytularnym, odbędzie się w Krakowie w dniach 8-17 kwietnia.

Za wysłanie SMS-a o treści "Plus" na numer 80030 oferowane są następujące rodzaje zniżek:

  • 30% zniżki na karnet festiwalowy Festiwal Pass. Promocja trwa do 31 marca br. Po wysłaniu SMS-a jego nadawcy przesłany zostanie specjalny kod uprawniający do zakupu Festiwal Pass na stronie www.offpluscamera.com/sklep
  • 20% zniżki na karnet dzienny lub wybrane dwa filmy prezentowane danego dnia festiwalowego. Promocja trwa w czasie Festiwalu, czyli od 8 do 17 kwietnia br. Po wysłaniu SMS-a jego nadawcy zostanie przesłana specjalna informacja zwrotna, którą należy pokazać w kasie Centrum Festiwalowego Off Plus Camera w Krakowie - Pałac pod Baranami, Rynek Główny 27.

Szczegółowe informacje oraz Regulamin akcji „SMSki filmowe Off Plus Camera 2011” dostępne są na stronie http://www.plus.pl/ZnizkiOffPlusCamera/.

Informacje o festiwalu Off Plus Camera dostępne są na stronie www.offpluscamera.com

Źródło: Plus

reklama

Ostatnie opinie internautów

dawid9222 24.03.2011 @ 11:35
Przydatna informacja, gdy ktoś wybiera się na pokaz.
No tak, Plus jest sponsorem, więc musiał jakoś podkreślić swoje zaangażowanie ;-)
Pozostaje o tym pamiętać ;)
Marek 24.03.2011 @ 14:57
No i co w tym złego? Ja uwazam, że to bardzo fajnie że angażuje się i wspiera projekty kulturalne. A że udało mu się to zgrabnie połączyć z promocją dla swoich Klientów? Bardzo dobry pomysł!
rodick 24.03.2011 @ 14:59
No właśnie... Spoko propozycja, jestem w Plusie, na Festiwal może się wybiorę - bo planuję wyjazd do Krakowa wtedy.. Dobrze jest!
dawid9222 24.03.2011 @ 15:08
Marek, wcale nie uważam, że jest w tym coś złego.
Wprost przeciwnie, Plus tym gestem pokazał, że może przyczynić się do zniżek dla swoich klientów.
O to mi chodziło ;-)
Pozdrawiam.
Hajdek 24.03.2011 @ 20:16
Plus wręcz obsypuje ostatnio swoich klientów przeróżnymi promocjami. Aktualnie wydaje mi się on operatorem, który jest najbardziej warty uwagi użytkowników i oczywiście mojej. Mam niedługo wycieczkę do Krakowa, pozostaje tylko sprawdzić daty Festiwalu i wyjazdu. Jeśli sieć będzie cały czas tak postępować, to wkrótce (prawdopodobnie) opanuje rynek. Ale zbyt szybko bym się tego nie spodziewał...
Pozdrawiam, Hajdek
blizniaki06 25.03.2011 @ 02:05
Ehh, to ja poczekam, aż któryś z operatorów "zaangażuje się" i połączy sponsoring z własną promocją gdy chodzić będzie o Slot Art Festiwal ;) Od paru już latek obiecuję sobie tam relaks, ale - zwyczajnie - szkoda mi kaski na karnety... ;/
Poczytuję Was, GSMowi Pasjonaci, więc z niecierpliwością i jak coś będziecie wiedzieć - koniecznie dajcie znać ;)
Hajdek 25.03.2011 @ 18:10
@blizniaki06 Nie ma problemu, damy znać ; ) .
Zawsze się wybieram na jakąś imprezę i często nic z tego nie wychodzi. W każdym razie - jeśli będzie więcej takich promocji, to na pewno kiedyś skorzystam.
Pozdrawiam, Hajdek
blizniaki06 25.03.2011 @ 21:46
Dziękuję Ci, pięknie, miły Hajdku ;)))
clockwork orange 29.03.2011 @ 10:56
Dobrze, że w Polsce zaczyna się promować kino niezależne, a nie tylko tandetne, multiplexowe komedie romantyczne z Adamczykiem. Tego typu zniżki powinny skusić ludzi, którzy wcześniej nie byli przekonani do takiego kina. Tak trzymać:)

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 8 i 5 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16