PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Zostań dealerem sieci Play

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/zostan-dealerem-sieci-play-3428.html
QR Code
Zostań dealerem sieci Play

Michał Gruszka, 19 lutego 2008, 16:25
Tagi: Play

Play rozpoczął nabór nowych przedstawicieli swojej sieci. Aby rozpocząć działalność z operatorem należy wypełnić odpowiedni formularz zgłoszeniowy.

Dokumenty wymagane w przypadku ubiegania się o autoryzację nowego punktu sprzedaży oraz o zmianę lokalizacji:

Wypełniony "Formularz zgłoszeniowy nowego POS" (po prawej stronie);
Zdjęcia lokalu (opis poniżej);
Wycinek planu miasta (opis poniżej);
Wstępny szkic adaptacji i aranżacji docelowej wnętrza lokalu (opis poniżej);
W przypadku galerii handlowej należy dołączyć plan centrum handlowego z zaznaczeniem miejsca planowanej lokalizacji z podaniem nr BOX-u.

Formularz dostępny jest na stronie http://www.zostandealeremplay.pl/

reklama

Ostatnie opinie internautów

komornik 19.02.2008 @ 17:56
No w końcu ruszają "nabory". Już od dawna zastanawiałem się nad byciem przedstawicielem tej sieci. Pytanie tylko jakie są warunki ? Kto prowadzi i wie jak wygląda sprawa z "wypłatami" ? Czy procent rośnie od każdego nowego klienta ?
Piotr 20.02.2008 @ 01:07
Jestem dealerem Play. I pracowałem dla kilku sieci sprzedaży - to co moge powiedzieć pełny profesjonalizm jeżeli chodzi o Dział Sprzedaży. Polecam warto z tymi ludzmi robić business.
Mateusz 1.03.2008 @ 13:40
mam pytanie jakie koszty własne poniosę jeśli będę chciał być dealerem play no i jak to wszystko wygląda czy firm wyposaża cały salon czy sam muszę od nich zakupić całe wyposażenie.
comb@op.pl 7.04.2008 @ 14:22
witam,otwiertam salon play,zglosilem wszytsko czekam na autoryzacje,ale jak to jest z tymi wyplatami??czy ja co miesiac oprocz podpisanych umow i prowizja dla siebie za te umowy,czy mam jeszcze dodtakow wyplate miesieczna od play??czy tylko z samych umow mam utrzymac salon pracownika ,oplacic caly szereg podatkow i zusów??jak by ktos byl laskawy i powiedzial cos na ten temat bylbym wdzieczny,na maila czy to na tym forum
mily 1.04.2009 @ 15:46
zamawiam siec play

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 14 i 4 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16