PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > Partnerzy

Partnerzy

IQ PL Sp. z o.o. dostarcza i administruje dla nas profesjonalnymi, wieloprocesorowymi platformami serwerowymi PowerEdge® firmy DELL®.
Wszystkie nasze serwery są podłączone do sieci Internet szerokopasmowym łączem o przepustowości gwarantowanej 1 Gbps zlokalizowanym w największym w Trójmieście Data Center, posiadającym niezależne łącza do sieci ogólnopolskich dostawców Internetu, takich jak: ATMAN, CROWLEY, NASK, TASK (POL34).
Dzięki zastosowaniu dynamicznego protokołu routingu BGP4 uzyskujemy optymalne trasy przesyłu danych, a przede wszystkim możliwość automatycznego przełączania ruchu w przypadku awarii któregoś z łączy, tak, aby usługi były nieprzerwanie dostępne.
Tutej.pl jest największym poznańskim portalem internetowym. W ciągu dwóch lat obecności na rynku nowych mediów udało się mu stworzyć prawie dwudziestoosobowy zespół ludzi, który na bieżąco informuje o tym, co dzieje się w Poznaniu i jego najbliższej okolicy. Jako jedyny portal internetowy w Poznaniu dysponuje dużym i pracującym tylko na swoje potrzeby zespołem redakcyjnym. Tutej wspiera nas w promowaniu i rozwijaniu aplikacji Ginger w Poznaniu.
MPK Poznań wspiera nas od początku istnienia projektu mobilnego rozkładu jazdy komunikacji miejskiej Ginger. To tutaj wszystko się zaczęło i przy współpracy właśnie z tym przewoźnikiem pracujemy nad nowymi projektami związanymi z komunikacją miejską w połączeniu z telekomunikacją.
Blip to nowatorski serwis, łączący w sobie cechy bloga, komunikatora i chata. Jest on plaformą, umożliwiającą wymianę krótkich multimedialnych informacji za pomocą różnych kanałów (w tym za pomocą urządzeń mobilnych). Blip jest własnością Gadu-Gadu SA i obecnie znajduje się w fazie testów beta.
Moroko to Agencja kreatywna z Poznania. Ich skuteczne działania wspierają nasze projekty od strony wizualnej. Dzięki oryginalnym pomysłom, stylowi oraz fachowemu spojrzeniu na problematykę wizualną naszych przedsięwzięć, nie musimy martwić się o ich atrakcyjność! Moroko wspiera nas w promowaniu i kreowaniu aplikacji Ginger, wortalu PasjaGSM jak i pomaga wdrażać i realizować nowe pomysły od strony wizualnej.

Ostatnie tematy z forum

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

All-Star point guard... 3.03.2018, 03:21