PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > Redakcja

Redakcja

Michał Gruszka


dziennikarz
Michal.Gruszka@PasjaGSM.pl

Marcin Ćwiek

dziennikarz
Marcin.Cwiek@PasjaGSM.pl

Piotr Kowalik

redaktor, opiekun bazy telefonów
Piotr.Kowalik@PasjaGSM.pl
tel. kom. +48 794 043 884

Hubert Musiał

redaktor, administrator forum
Hubert.Musial@PasjaGSM.pl
tel. kom. +48 693 034 570

Paweł Wasik

redaktor
Pawel.Wasik@PasjaGSM.pl
tel. kom. +48 888 881 149

Piotr Baranowski


wydawca
Piotr.Baranowski@PasjaGSM.pl
tel. kom. +48 888 126 410
tel. stac. +48 61 278 51 99
fax. +48 22 242 84 27

Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31