PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > Redakcja

Redakcja

Michał Gruszka


dziennikarz
Michal.Gruszka@PasjaGSM.pl

Marcin Ćwiek

dziennikarz
Marcin.Cwiek@PasjaGSM.pl

Piotr Kowalik

redaktor, opiekun bazy telefonów
Piotr.Kowalik@PasjaGSM.pl
tel. kom. +48 794 043 884

Hubert Musiał

redaktor, administrator forum
Hubert.Musial@PasjaGSM.pl
tel. kom. +48 693 034 570

Paweł Wasik

redaktor
Pawel.Wasik@PasjaGSM.pl
tel. kom. +48 888 881 149

Piotr Baranowski


wydawca
Piotr.Baranowski@PasjaGSM.pl
tel. kom. +48 888 126 410
tel. stac. +48 61 278 51 99
fax. +48 22 242 84 27

Ostatnie tematy z forum

men's air max 90... 12.01.2017, 09:15

Converse outlet madrid 22.12.2016, 09:37

adidas originals... 22.12.2016, 09:25

Nike roshe run flyknit 22.12.2016, 09:13

Nike air max 90 premium 22.12.2016, 09:01